Jdi na obsah Jdi na menu

Z Jizerek do Krkonoš

8. 2. 2020

bezky.jpgV letošní zimě bylo vzácností trefit víkend na sněhu, ale to by nebyli Vazouni, aby tohle nezvládli. Stejný víkend, kdy se jela Jizerská 50, vyrazilo 8 Vazounů (Vinca, Čenda, Mimčo, Milánek, Číča, Géci, Míra a Pája) od pátku 7. 2. 2020 do neděle 9. 2. 2020 do Harrachova na běžkařský víkend.

 

Z důvodu soustředění jsme najeli už v pátek večer, abychom hned v sobotu ráno skočili v Harrachově do vlaku a s přestupem v Tanvaldu dojeli do Josefova Dolu. Odtud jsme po svých dokráčeli ke stopě, a po tom, co jsme obuli lyže, si užívali fantastické sněhové podmínky a úžasné počasí. Občerstvili jsme se na Protržené přehradě, další zastávka byla na Jizerce v Pešákovně a pak už jsme valili směrem k polské hranici na Orle a nádherným sjezdem do Harrachova. Večer jsme zrelaxovali a vyhlásili jsme nedělní proběhnutí v Polsku v Jakuszycích.

 

V neděli ráno se 8 statečných rozdělilo na dvě čtveřice, jedna plnila sobotní plán na běžkách – byla to paráda, a druhá si užila nedělní dopoledne procházkou a kavárenským povalováním po Harrachově. Po opětovném setkání na „klubovně“ jsme zabalili a vyrazili k domovům. Cestou domů jsme dali společný pozdní oběd a tím další povedená Vazounská akce skončila.

 

Díky všem za všechno!!!

 

Náhledy fotografií ze složky JOSEFÁČ - HARRACHOV (2020)